Makaleler » İnegöl Dizayn Mobilya » Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk Takımı Modelleri

Oturma gruplarında iddialı koltuk takımı modelleri arıyorsanız İnegöl Dizayn’ın tasarımlarına bir göz atabilirsiniz. Eşsiz tasarım anlayışla kaliteyi bir araya getiren İnegöl Dizayn, koltuk takımlarında göz alıcı mobilyalar sunmaktadır.

Üretilen tüm mobilyalar çok uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilmektedir. Kaliteli oturma takımlarını üretebilmek için üretim sürecinde en kaliteli ham maddeler işleme alınmaktadır. Dayanıklılık testini geçemeyen hiçbir mobilya, satış platformunda yer bulamamaktadır.

Üretim sürecinin bu denli “dayanıklılık” odaklı olması, mobilya tasarımlarının özgün olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. İnegöl Dizayn’ın tüm tasarımları, özgün bir tasarım süreci sonunda oluşmaktadır.

Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Üretim maliyetlerine etki eden tüm unsurlar, mobilya satış fiyatlarına da doğrudan etkide bulunmaktadır. Üretim sürecinde kullanılan ham maddenin yapısı ve değeri mobilya fiyatını belirleyen önemli bir unsurdur. Bunun dışında, tasarım sürecinde daha önce görülmemiş tasarımların oluşturulması süreci de üretim maliyetini artıran bir aşamadır.

Koltuk takımı modelleri İnegöl Dizayn ile her talebe göre tasarlanmaktadır. Her oda tipine ve büyüklüğüne uygun olarak oluşturulabilen kombinler sayesinde hayallerinizdeki tasarımlara ulaşabilirsiniz. Siz hayal edin, İnegöl Dizayn tasarlasın.

Koltuk Takımı Seçiminde Renk Tercihi Nasıl Olmalı?

Oturma grupları söz konusu olduğunda her talebe uygun bir modelin üretime konu olduğu görülmektedir. Ancak amacımız, estetik görünüme sahip bir yaşam alanı oluşturmaksa göze hoş gelen uyumu da yakalayabilmemiz gerekmektedir. Bunun için, mobilya seçimi yaparken oturma odasında bulunan her eşyanın rengi ve şekli göz önüne alınmalıdır.

Odada bulunan halının renginden başlayan uyum süreci, perdenin ve odadaki diğer eşyaların rengi ile devam etmektedir. Mobilyaların modelleri kadar renkleri, estetik bir yaşam alanı oluşturmak için önemli olmaktadır.

İnegöl Dizayn, online satış platformunda birbirinden farklı ve özgün tasarıma sahip koltuk takımları sunmaktadır. Online olarak satılan tüm ürünler, firmanın iki yıl boyunca garantisi altındadır. Online satılan mobilyalar, dayanıklı ambalajlarla paketlenerek hasar görmeden alıcı adrese ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

Adrese ulaştırılan tüm mobilyalar İnegöl Dizayn tarafından ücretsiz ve garantili olarak monte edilmektedir. Daha önce İnegöl Dizayn’ın eşsiz mobilyalarını deneyimlemediyseniz, dikkat çekici

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı