Makaleler » İnegöl Dizayn Mobilya » Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Koltuk Takımı

Evinize gelen misafirlerinizi şık tasarıma sahip dikkat çekici bir koltuk takımı ile karşılamak istemez misiniz? Odanızdaki diğer mobilyalara uygun tasarıma sahip koltuk takımları, misafirlerinizi ağırladığınız zamanlara değer katmaktadır.

Odanıza hangi koltuk takımının uygun olduğuna karar vermiyorsanız çok sayıda tasarım sunan firmalara yönelebilirsiniz. İnegöl Dizayn, standart üstü koltuk tasarımlarıyla her zevke uygun mobilyalar üretmektedir.

İnegöl Dizayn, online mobilya deneyimi yaşamak isteyen müşterilerine özgün tasarımlar sunmaktadır. Ürün kataloğunda bulunan tüm modeller, standardın çok üzerinde bir kalite ile üretilmektedir. Üretim sırasında dayanıklı ham madde kullanıldığı için mobilyalar uzun yıllar boyunca zarar görmemektedir.

Üretim aşamasında kullanılan mobilya ham maddeleri son teknoloji makinelerle biçimlendirilmektedir. Dayanıklı olan ve insan sağlığına zarar vermeyen yapıştırıcı ve boyalarla mobilya üretim süreci devam etmektedir.

Koltuk Takımı Fiyatları Nedir?

Üretim aşamasında kullanılan ham maddenin kalitesi, koltuk takımı fiyatları için belirleyici olmaktadır. Standart bir mobilya işinizi görecekse orta kaliteye sahip bir mobilya da tercih edebilirsiniz. Ancak mobilyayı ömürlük düşünenler için İnegöl Dizayn’ın dayanıklı üretimleri önerilebilir.

İnegöl Dizayn tarafından üretilen mobilyalar çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Üretim hataları nedeniyle mobilyalarda en ufak bir hasarın gerçekleşmesi durumuna karşı da mobilyaların iki yıl boyunca garanti altında olduğunu söylemeliyiz.

Koltuk takımı fiyatı her modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun dışında, koltuk modelleri, müşteri tercihine göre belirlenmektedir. Örneğin bazı müşteriler 2 adet ikili koltuk ve 1 berjer ile oturma odasını tamamlarken diğer bir müşteri ise 2 adet ikili koltuk, 1 adet üçlü koltuk ve 1 berjer ile kendi oda büyüklüğüne uygun bir seçim yapabilmektedir.

Oturma Grubu Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Oturma grubu için koltuk seçimi yaparken oturma odasının büyüklüğü dikkate alınmalıdır. Odada tıkış tıkış duracak bir oturma grubu kesinlikle seçilmemelidir. Bu nedenle, geniş olmayan oturma odalarında az sayıda koltuk tercihi yeterli olabilir.

Koltuk sayısını, odanın büyüklüğüne uygun olarak belirledikten sonra sıra renk ve model seçimine gelmektedir. Oturma odasında bulunan tüm eşyaların rengi, koltuk rengi seçiminde dikkate almamız gerekenler arasında bulunmaktadır.

Her zaman için odadaki eşyalarla uyumlu bir renk tercihi esastır. Kimi zaman zıt renklerden bir kombin yapılabileceği gibi genellikle birbirine yakın olan renk ve tonlardaki eşyalarla renk uyumu sağlanmaktadır.

İnegöl Dizayn, yüksek kaliteye sahip birbirinden farklı koltuk takımı modelleri ile her kesimin beğenisini kazanmaktadır. Siz de beğendiğiniz oturma grubu modeline güvenli ve garantili bir şekilde İnegöl Dizayn aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı