Makaleler » İnegöl Dizayn Mobilya » İnegöl Mobilya Fuarı

İnegöl Mobilya Fuarı

İnegöl Mobilya Fuarı

İnegöl Mobilya Fuarı ne zaman düzenlenecek? Kimler katılım sağlayacak? İnegöl Mobilya Fuarı 2022 tarihi ne zaman? Bu soruların cevapları şu sıralar sıkça merak edilmektedir. Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

İnegöl mobilya fuarı MODEF fuarcılık organizasyonu ile 3-8 Ekim tarihleri arasında 47. Kez organize edilecek olup MODEF EXPO ile ziyaretçilerini ağırlayacaktır. 150’den fazla firmanın katılım sağlayacağı öngörülen fuarda özellikle İnegöl Mobilya Çarşısı esnafının stantlarda yerlerini alması beklenirken, misafir kitlenin ise hem Türkiye’nin birçok noktasından hem de dünyanın birçok ülkesinden ağırlanması öngörülmektedir.

MODEF fuarcılık firmasının başını çektiği bu organizasyon ile daha önce 46 defa düzenlenen fuarda birçok firma ile tanışma fırsatı yakalayabilir ve bu organizasyon sayesinde siz de birçok ticari faaliyeti gerçekleştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

İnegöl Mobilya Fuarı Ne Zaman?

Fuar 45. Kez düzenlendiğinde İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ da katılım sağlamış ve düzenlenen bu organizasyon hakkında önemli değerlendirmelerde bulunmuştu. Değerlendirmesinde geçen konuşmadan bazı kesitler aktarmak gerekirse: “150’nin üzerinde firmamız fuarımıza katılım sağlıyorlar. Bunun yanı sıra kendi işyerlerinden fuara katılım sağlayan birçok mobilyacımız mevcut. Tüm sektörleriyle birlikte şehir olarak bir fuar gerçekleştiriyoruz. Tüm sektörlerimize büyük ölçüde katma değer sağlamaktadır. Bu bağlamda İnegöl, Türkiye’nin 21. büyük ekonomisi, 17. büyük ihracat yapan merkezi ve dış ticaret fazlası veren 10. büyük ekonomisi olmasıyla birlikte tamamen bir sanayi şehridir.” Şeklinde değerlendirmelerde bulunarak 150 firmadan fazla katılımın sağlandığını belirtmiş olmakla birlikte organizasyonun önemini de böylelikle belirtmiş olmaktadır.

Düzenlenmesi planlanan bu organizasyon ile Türkiye’nin önde gelen mobilya firmalarının fuara katılım sağlaması ile birlikte dünyanın birçok ülkesinden İnegöl’e akın akın firma ziyaretleri gerçekleşecektir.

İnegöl Mobilya Fuarı kapsamında birçok firmaya ev sahipliği yapılması ticaret hacminin arttırılması için de ayrıca bir girişim olacak olup bu sayede hem birçok il hem de birçok ülkeden misafirlerini ağırlayan İnegöl esnafımız ülkemizin gurur kaynağı olarak sesimizi tüm dünyaya bir kez daha duyuracaktır.

Siz değerli okurlarımızı da fuarımıza bekler, bu güzel organizasyonumuzda yanımızda görmek ve ağırlamaktan guru

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı